aktualizace: 25.2.2017 22:44
3dgrafika.cz

Kalendář 2013

Server Maxarea.com si pro Vás připravil specialitu v podobě nástěnného kalendáře pro rok 2013, více v článku.
Nápad vydat kalendář, složený z prací zkušených 2D a 3D počítačových grafiků, se zrodil v teplých zářijových dnech, v průběhu konání grafické konference SPLASH 2012. Rozhodli jsme se pokračovat v úspěchu knihy Phantasia, která se stala prvním titulem svého druhu u nás. Jsme si jisti, že podobné prvenství si připíšeme i nyní tímto kalendářem, jehož vznik v poměrně krátké době nebyl vůbec jednoduchý.

Největší důraz jsme kladli na kvalitu kalendáře, aby působil reprezentativně a pestře. Začíná být už pravidlem, že kromě 3D grafiky se v našem výběru objevuje stále častěji i 2D grafika, jejíž podpora je pro nás velmi důležitá. Zrodil se tak zajímavý mix stylů, témat i technik, který je inspirací pro každého příznivce počítačové grafiky. Autoři z Čech i Slovenska vám předloží každý měsíc něco jiného, vtip, popisnost, atmosféru, styl i trochu děsu. Kromě kvality obsahové nás samozřejmě zajímala také kvalita provedení, bez zbytečných kompromisů. Proto si můžete práce vychutnat na kvalitním papíře, s grafickou úpravou, vytištěné ofsetovým tiskem a složené do kalendáře o příjemné velikosti 450x500mm.

O příznivou cenu kalendáře se zasloužil hlavně náš partner, firma A|W Graph, který vydání bezvýhradně podpořil.


Autoři obsažení v kalendáři jsou:
Michal Ivan, Vlado Križan, Jan Doležálek, Tomáš Král, Aleš Horák, Robin Beneš, Jiří Adamec, Filip Nový, Jak Pospíšil, Tomáš Müller, Jan Jinda a Tibor Beďatš.


Další informace včetne možnosti objednávky jsou k mání na kalendar.maxarea.com. Náklad kalendáře je 300 ks.
Jirka Matys - Tim ] - [ uveřejněno: 3.12.2012 13:00 ] - [ rubrika: ostatní 3D ]