aktualizace: 2.12.2019 10:45
3dgrafika.cz
Blog - příspěvek uživatele Pazdera
Disney Mobile Games Studio s.r.o. hledá vyjímečného 3D grafika

Hledáme vyjímečného 3D grafika který by se připojil k našemu týmu vývojářů mobilních her a aplikací.

Disney Mobile Games Studio s.r.o. hledá vyjímečného 3D grafika který by se připojil k našemu týmu vývojářů mobilních her a aplikací.


Ideální uchazeč by měl mít vyjímečné zkušenosti s 3D v různých oborech; znalost low poly omezení, mapování UV textur, animace postav a nasvětlování.
Navíc by měl být schopen ukázat mnohostrannost, jak v modelování charakterů a prostředí, tak ve vytváření vysoce kvalitních textur.

Měl by mít motivaci přispět k velmi tvůrčímu a spolupracujícímu týmovému prostředí a mít schopnost nabídnout funkční řešení. Měl by ukázat positivní a profesionální přístup a mít interpersonální schopnosti efektivně komunikovat s programátory, grafiky, designery a manažery. Anglický jazyk výhodou.
Předešlé zkušenosti v herním průmyslu jsou nezbytné pro tuto pozici, stejně jako práce s programem Maya, námi upřednostňovaným software.

Disney Mobile Games Studio s.r.o. je součástí The Walt Disney Company a je předním vývojářem iPhone a mobilních her a aplikací. Nabízíme moderní a profesionální prostředí pro ty, kdo chtějí pracovat pro významnou a mezinárodní společnost, s mnoha atraktivními výhodami.
Pošlete, prosím, svůj životopis a výběr svých nejlepších prací Marvinu Hillovi (Art Director), marvin.hill@disney.com