aktualizace: 2.12.2019 10:45
3dgrafika.cz

Adobe uvádí Creative Suite 3

Adobe oznámil okamžitou dostupnost balíčků Creative Suite 3 v několika verzích stejně jako nové verze oblíbených programů.

Jedná se o Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Standard edition a Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Standard edition.

Adobe dále oznámil dostupnost programů Adobe Photoshop CS3, Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe InDesign CS3, Adobe Illustrator CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Fireworks CS3 a Adobe Contribute CS3.

Všechny tyto programy stejně jako všechny balíčky jsou dostupné jako Universal Applications pro PowerPc Macy i Macy založené na procesoru Intel a pro Microsoft Windows XP i Windows Vista.

Přírůstek do rodiny Creative Suite 3 v podobě Adobe Creative Suite 3 Production Premium a Adobe Creative Suite 3 Master Collection přijdou na trh v třetím čtvrtletí tohoto roku.

Více informací o jednotlivých programech zjistíte na stránkách Adobe, porovnání balíčků Creative Suite 3 naleznete zde pod záložkou Compare Editions.Jirka Matys - Tim ] - [ uveřejněno: 20.4.2007 6:00 ] - [ rubrika: digitální foto ]