aktualizace: 2.12.2019 10:45
3dgrafika.cz

Šestý ročník konference MAXCON

maxcon

Dvoudenní, specifická akce, zejména zaměřena na profesionální i příležitostní uživatele 3d animačních a vizualizačních programů jako je 3ds Max ,Maya a další. Na konferenci proběhne série přednášek, které uvedou profesionálové, zkušení grafici, odborníci, freelanceři a lidé s dlouholetou uživatelskou praxí.

K vidění budou netradiční postupy, speciální technologie, uživatelské rady, tipy a triky. Na konferenci je také široký prostor věnován diskusi uživatelů mezi sebou, ale také s přednášejícími, které mohou návštěvníci vidět „live“ a zeptat se jich na cokoliv.


Termín konání:

19.6.2010 (sobota) a 20.06.2010 (neděle)


Místo:

MAXCON se koná v Praze na akademické půdě České zemědělské univerzity v Praze – Suchdol. Místo akce se nachází na adrese Česká zemědělská univerzita v Praze, Kamýcká 129 Praha 6 - Suchdol, konkrétně v budově SIC. Místo je přístupné jak MHD tak autem. 

Oficiální internetové stránky konference - http://maxcon.maxarea.com


Partneři akce:

Dlouhodobí partneři:

 FLYWEB.cz bezkonkurenční hosting, který dlouhodobě podporuje projekt Maxarea.com.

Mediální partneři:

Časopis PIXEL (2d-3d grafika a postprodukce, digitální foto, video a tisk) poskytl mediální podporu v podobě několika měsíční reklamní kampaně na jeho stránkách a také daroval několik starších čísel.

3Dgrafika.cz - Český webový server o grafice, který obsahuje asi největší databázi 2D a 3D vizualizací od českých a slovenských autorů

Grafika SK - Slovenský webový server o grafike, tvorbe webu a digitálnych technológiách – poskytuje mediální podporu na Slovensku.


Program: 

Předběžný seznam přednášek naleznete na http://maxcon.maxarea.com

Pořadatelé:

MAXCON organizuje a pořádá server Maxarea.com (od roku 2003) ve spolupráci dalšími partnery akce. Maxarea.com je specializovaný server pro uživatele grafického a animačního programu 3ds max. Svým obsahem již patým rokem pokrývá i oblasti, které mohou využit také uživatelé jiných 3D programu. Je denně aktualizován, přináší novinky z oblasti 3D, tutoriály, návody, textury, fotografie, články, recenze a rozsáhle diskusní forum. Nyní má více než 5000  registrovaných uživatelů, denně server navštíví pres 1000 grafických nadšenců i profesionálů. Na serveru jsou také k dispozici speciální autorské aplikace vydané externími přispěvovateli přímo pro Maxarea.com. Více na http://www.maxarea.com/

Pavel Beníšek - Benny007 ] - [ uveřejněno: 4.5.2010 16:00 ] - [ rubrika: 3ds max ]